Умови надання статистичної інформації

 

Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики (www.cv.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних - "За даними Головного управління статистики у Чернівецькій області".

Головне управління статистики відповідно до Комплексної програми роботи здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичних публікацій, перелік яких наведено у "Каталозі офіційних статистичних публікацій" та в розділі "Новини".

Ознайомитись із статистичними виданнями та придбати статистичні видання, а також замовити статистичні видання, які плануються до друку, можна безпосередньо у Головному управлінні статистики за адресою: 58018, м.Чернівці, вул. Головна, 249-а, кімната 401, телефон: (0372) 58-14-78, , факс: (0372) 58-19-33. Режим роботи : з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45, перерва на обід з 13:00 до 13:45, вихіднісубота, неділя.

Органи державної статистики відповідно до статті 24 Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659 можуть надавати статистичну інформацію на платній основі.

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-замовлення (поштою або факсом) (зразок додається). У запиті треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, організаційно-правовими формами господарювання, в територіальному розрізі тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

- для юридичних осіб-замовників інформаціїназву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи; запит оформляється на фірмовому бланку і підписується керівником;

- для фізичних осібпрізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір на надання статистичної послуги, акт наданих статистичних послуг, рахунок). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки. Інформація надається після оплати користувачем вартості послуг.

 

 

 

 

 

© Головне управління статистики у Чернівецькій області, 2020

Дата останньої модифікації: 02/01/2020