“Каталог офіційних статистичних публікацій у 2018 році”

 

Вийшли з друку

"Статистичний щорічник Чернівецької області за 2016 рік"

У “Статистичному щорічнику Чернівецької області за 2016 рік” вміщено дані про соціально-економічне становище Чернівецької області у 2016 році порівняно з попередніми роками. Статистичні показники розподілені за видами економічної діяльності, видами продукції, організаційно-правовими формами, а також містами обласного значення та районами області. Деякі показники подаються у ретроспективі. Майже до всіх розділів надано методологічні пояснення.

 

Збірник буде корисним для практичної діяльності працівників державних установ, викладачів, студентів, бізнесменів, фінансистів, усіх, хто вивчає і цікавиться соціально- економічним становищем Чернівецької області.

 

Вартість статистичного щорічника – 167,04 грн.

 

 

 

Статистичний збірник “Чернівці в цифрах, 2016”

 

Статистичний збірник “Чернівці в цифрах, 2016” містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану м.Чернівців у 2016 році порівняно з попередніми роками. В окремих розділах публікуються показники соціально-економічного розвитку міст обласного значення і районів Чернівецької області та окремих обласних центрів України. Деякі показники подаються у ретроспективі. До розділів наведено методологічні пояснення.

 

Збірник буде корисним для практичної діяльності працівників державних установ, викладачів, студентів, бізнесменів, фінансистів, усіх, хто вивчає і цікавиться соціально-економічним становищем м.Чернівців.

 

Вартість статистичного збірника – 67,47 грн.

 

 

 

Статистичний збірник “Міста та райони Чернівецької області в цифрах, 2016”

 

Статистичний збірник “Міста та райони Чернівецької області в цифрах, 2016” містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану міст обласного значення та районів Чернівецької області у 2016 році порівняно з попередніми роками. В окремому розділі публікуються показники соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів області, які використовуються при проведенні моніторингу та оцінки результативності реалізації в області державної регіональної політики. До розділів наведено методологічні пояснення.

 

Збірник буде корисними для практичної діяльності працівників державних установ, викладачів, студентів, бізнесменів, фінансистів, усіх, хто вивчає і цікавиться соціально-економічним становищем міст обласного значення та районів Чернівецької області.

 

Вартість статистичного збірника – 86,41  грн.